Folklorní stezka přivítá dětské soutěžící

15.08.2010
 

V rámci 15. ročníku Karlovarského folklorního festivalu se v neděli 5. září od 12:30 uskuteční v přírodním amfiteátru pod hradem Loket soutěžní program pro děti, který nese název Folklorní stezka.

Jedná se o novinku letošního festivalu, kterou budou společně pořádat skauti z karlovarského oddílu Mikan a děti z Dětského folklorního souboru Dyleň.

Program pro děti, i jejich rodiče, bude plný zajímavých soutěží, her a úkolů. Děti si budou moci vyzkoušet karlovarský kroj, zastřílet si z luku, naučí se základní taneční kroky a mnoho dalších zajímavých věcí. Samozřejmě na ty nejlepší budou čekat také věcné ceny.

Pokud byste rádi se svými dětmi navštívili tento program a nemáte zajištěnou dopravu do městečka Loket, nemusíte zoufat. Autobus z Karlových Varů bude vypraven ve 12:00 od Tržnice.

Program v přírodním amfiteátru pod hradem Loket bude dále pokračovat Mezinárodním folklorním odpolednem, jehož začátek je plánovaný od 14:30.

Věřím, že děti, jejich rodiče a další návštěvníci těchto pořadů stráví v neděli příjemné odpoledne, na které budou rádi vzpomínat.

Naposledy aktualizováno: 2010-08-19 08:14:22


Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/users/kffestival/kffestival.cz/web/fn/fn_db.php on line 13

Pomocná navigace:

 

Pořadatel festivalu:


    

 
 

Děkujeme za spolupráci:


    

 

 

Pořadatel KFF: Mediální partneři KFF:

SPaT Dyleň, Karlovy Vary Krajské listy krl° - Karlovarské radniční listy Český rozhlas