Proč nás podpořit

Karlovarský folklorní festival je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních akcí Karlovarského kraje, která osloví každoročně až 30000 návštěvníků. Festival má svou ucelenou dlouhodobou koncepci, která zajišťuje trvalý a strategický rozvoj, díky kterému neustále nabývá na významu. Již od svého počátku je organizován dobrovolníky a nadšenci všech věkových skupin, od dětí až po seniory, kteří mají energii a vůli vytvářet multikulturní hodnoty a zážitky pro širokou veřejnost. Naše kulturní akce má zároveň obrovský potenciál pro další rozvoj, a proto každým rokem rozšiřujeme program a doprovodné akce festivalu tak, aby pokrývaly zájmy dalších věkových a společenských skupin.

S růstem významnosti Karlovarského folklorního festivalu roste také potřeba mít stabilní a strategické partnery, kteří sdílí naše cíle a zájmy, vyznávají tradiční hodnoty a vyhledávají kontakt s širokou veřejností. V rámci naší akce můžeme nabídnout otevřenost vůči novým kulturním či tradičně lidovým programům, individuální přístup k prezentaci Vaší společnosti návštěvníkům festivalu a rozmanitou formu spolupráce, která pro Vás bude nejen příjemným zážitkem, ale i opravdovým přínosem pro Vaši společnost.

Budeme velmi rádi, pokud budete mít zájem spolupráci s námi zahájit a nechat jméno Vaší společnosti figurovat v rámci Karlovarského folklorního festivalu.

Benefity

Pro každého našeho partnera jsou připraveny benefity, které z partnerství plynou. Jejich kompletní seznam je dostupný verzi .pdf nebo ve verzi .doc.

Smlouvy ke stažení

Přikládáme ke stažení námi navrženou Sponzorskou smlouvu a Smlouvu o reklamě.

Přehled finanční situace

Pro představu Vám předkládáme projekt, který zobrazuje naši potřebu podpory ze strany soukromých subjektů. Budeme velmi rádi, pokud nám přispějete k realizaci jakoukoliv finanční výší.

 

 

Pomocná navigace:

 

Pořadatelé festivalu:


    
    

.
 

Pořadatelé KFF: Mediální partneři KFF:

SPaT Dyleň, Karlovy Vary Obec Slovákov, Karlovy Vary Student Agency krl° - Karlovarské radniční listy Český rozhlas