>

Proč nás podpořit

Karlovarský folklorní festival je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních akcí Karlovarského kraje, která osloví každoročně až 30000 návštěvníků. Festival má svou ucelenou dlouhodobou koncepci, která zajišťuje trvalý a strategický rozvoj, díky kterému neustále nabývá na významu. Již od svého počátku je organizován dobrovolníky a nadšenci všech věkových skupin, od dětí až po seniory, kteří mají energii a vůli vytvářet multikulturní hodnoty a zážitky pro širokou veřejnost. Naše kulturní akce má zároveň obrovský potenciál pro další rozvoj, a proto každým rokem rozšiřujeme program a doprovodné akce festivalu tak, aby pokrývaly zájmy dalších věkových a společenských skupin.

S růstem významnosti Karlovarského folklorního festivalu roste také potřeba mít stabilní a strategické partnery, kteří sdílí naše cíle a zájmy, vyznávají tradiční hodnoty a vyhledávají kontakt s širokou veřejností. V rámci naší akce můžeme nabídnout otevřenost vůči novým kulturním či tradičně lidovým programům, individuální přístup k prezentaci Vaší společnosti návštěvníkům festivalu a rozmanitou formu spolupráce, která pro Vás bude nejen příjemným zážitkem, ale i opravdovým přínosem pro Vaši společnost.

Budeme velmi rádi, pokud budete mít zájem spolupráci s námi zahájit a nechat jméno Vaší společnosti figurovat v rámci Karlovarského folklorního festivalu.

Smlouvy ke stažení

Přikládáme ke stažení námi navrženou Sponzorskou smlouvu a Smlouvu o reklamě.

 

 

Pomocná navigace:

 

Pořadatel festivalu:


    

 
 

Děkujeme za spolupráci:


    

 

 

Pořadatel KFF: Mediální partneři KFF:

SPaT Dyleň, Karlovy Vary Krajské listy krl° - Karlovarské radniční listy Český rozhlas