Zapojte se!

Festival nabízí spoustu způsobů, jak se aktivně zúčastnit festivalu. Dveře jsou otevřené všem, kdo mají zájem na naplňování poslání Karlovarského folklorního festivalu. Zúčastnit se můžete...

...jako dobrovolník

Karlovarský folklorní festival je organizován převážně dobrovolníky – členy souboru Dyleň, jejich rodinami, přáteli, známými a dalšími, kteří se festivalu drží a podporují ho již od jeho založení. Vzhledem k rostoucí prestiži a popularitě KFF se každým rokem zvyšuje potřebná výpomoc v jednotlivých organizačních složkách festivalu. Organizátoři festivalu věří, že nejen dobrovolníci přinesou festivalu nové nápady, ale také dobrovolníkům přinese tato práce obrovské zkušenosti a ojedinělé zážitky. Dobrovolníci se stanou součástí skvělého pracovního týmu a získají mnoho nových přátel jak z Karlových Varů a z České republiky, tak z celého okolního světa. Pokud se chcete stát členem organizačního týmu a užít si Karlovarský folklorní festival naplno, neváhejte kdykoliv kontaktovat jednu z organizátorek festivalu Martinu Hůlovou pro více podrobností.

...jako soubor

Na Karlovarském folklorním festivalu vystupuje každoročně 10-15 folklorních souborů, z nichž přibližně polovinu tvoří soubory ze zahraničí. Soubory jsou velice pečlivě vybírány více než půl roku před zahájením festivalu. Důraz je vždy kladen na pestrost a různorodost, ale také na umělecké kvality a atraktivitu souborů. Pokud jste folklorní soubor s vlastní živou muzikou a máte zájem se festivalu zúčastnit, neváhejte kontaktovat ředitele festivalu Lubora Hanku, v případě, že jste zahraniční soubor, kontaktujte Martina Součka. Více informací naleznete v sekci: "Pro soubory".

...jako jarmarečník

Nedílnou součást KFF tvoří každoročně Jarmark lidových řemesel. Vítáni jsou jarmarečníci ze všech lidových oborů, kteří vyrábějí či prodávají originální lidové zboží nebo pokrmy. Pro jarmarečníky je folklorní festival jedinečnou příležitostí k propagaci a prodeji svého zboží v nádherném lázeňském prostředí Karlových Varů a folklorního festivalu. Pro více informací prosím kontaktujte Kateřinu Adamovicovou nebo přejděte do sekce: "Jarmark".

...jako partner

Karlovarský folklorní festival si velice váží všech partnerů, kteří ho od jeho založení podporovali a podporují, jelikož bez nich by festival nemohl existovat. Pokud věříte, že poslání festivalu je důležité pro Karlovy Vary a Karlovarský kraj a jeho obyvatele, budeme rádi, pokud nás podpoříte svými službami, produkty nebo finančními prostředky. Za každou pomoc nabízíme protislužbu v podobě propagace, vstupenek atd. Oceníme jakoukoliv výpomoc!

...jako organizace

Festival se skládá z více než patnácti programů a doprovodných akcí, které jsou často pořádány ve spolupráci s organizacemi, které se ztotožňují s některými z poslání KFF. Pokud jste organizace a rádi byste s Karlovarským folklorním festivalem navázali spolupráci, podpořili nebo vytvořili další program nebo doprovodnou akci, rádi s vámi budeme o možné spolupráci jednat! Neváhejte prosím kontaktovat ředitele festivalu Lubora Hanku.

 

Pořadatel KFF: Mediální partneři KFF:

SPaT Dyleň, Karlovy Vary Krajské listy krl° - Karlovarské radniční listy Český rozhlas